A biciklit kinövés miatt adom el.
Most lett szervizelve a villa és a tag is.
Enduro pályákon és hegyi utakon használtam és kiválóan teljesített.
Részei:
Vázméret: s
Villa: Fox 32 f- series
Tag: Fox float rp2
Fékek: shimano xt deore
Első váltó: Shimano slx
Hátsó váltó: Sram Gx (ennél a váltónál a váltókar tönkre ment)
Weboldalunk sütiket használ a működéshez, valamint statisztikai és marketing célokra. Az „Összes elfogadása” gombra kattintva hozzájárulsz ezek használatához. Adatvédelem
Az ilyen sütik elengedhetetlenek a weboldal megfelelő működéséhez, és lehetővé teszik a felhasználó által kifejezetten kért szolgáltatások használatát. Ezek a sütik nem tárolnak személyazonosításra alkalmas adatokat.
Ezeket a sütiket arra használjuk, hogy megértsük, hogyan használják a látogatók a weboldalt. Az adatokat anonim módon gyűjtjük és elemezzük.
Ezeket a sütiket arra használjuk, hogy releváns hirdetéseket jelenítsünk meg, valamint hogy nyomon kövessük a felhasználói aktivitást különböző weboldalakon marketingcélokból.
Ezek a sütik lehetővé teszik, hogy a weboldal megjegyezze a felhasználó beállításait (például a nyelvet vagy a régiót), és személyre szabottabb élményt nyújtson.
Nincsenek ilyen sütik ezen az oldalon.